13.09.2016

Консультація покупців

Обслуговування покупців у торгівлі іноді є вирішальним для факту покупки. Особливо коли сервіс у магазині не найкращий.

Наше агентство надає послуги консультації покупців на професійному рівні. Ми зацікавлені в тому, щоб ви мали більше лояльних клієнтів.

Наші консультанти приходять саме туди, де їх чекають покупці. Ваші покупці!

Як проводиться консультація покупців?

  • Привертається увага людини до бренду. Це робиться шляхом прямого контакту з потенційним клієнтом – геніально й просто. У такому випадку нехтувати важливою й ненав’язливою пропозицією консультанта людина не може.
  • Потенційний покупець не тільки виділяє Ваш товар серед інших, а й бачить його сильні риси й особливості. Про них їм розповість наш консультант, який попередньо вивчить характеристики Вашого бренду «від А до Я» й буде готовий відповісти на будь-яке запитання клієнта.

Професійна презентація товару – прямий шлях до підвищення продажів. Адже ненав’язливі, цікаві й корисні консультації збільшують кількість спонтанних покупок. Вони допомагають клієнтам робити самостійний вибір, порівнявши Ваш товар із продукцією конкурентів. Майстерна робота наших співробітників схилить вподобання покупців на Ваш бік.

Тож не зволікайте і вже сьогодні запросіть наших консультантів! Не чекайте, коли цією чудовою можливістю скористаються Ваші конкуренти!