Блог

Інтерв’ю з очільницею відділу продажів – Кияшко Вітою

Сьогодні хочемо познайомити вас з дуже кльовою співробітницею, очільницею відділу продажів, якою ми пишаємося – Кияшко Вітою!

Розкажи декілька слів про себе.

— Мене звати Віта, але на роботі мене іноді називають Вітлер.
У 2010 році я закінчила агротехнічний коледж за спеціальністю «Електрифікація та автоматизація сільського господарства», і здобула кваліфікацію техніка-електрика з третьою групою розряду. Тому зараз я буквально займаюсь зарядженням колективу та друзів.

Не скажу, скільки мені років, бо доведеться ділитись рецептом чудового вигляду та відповідати на питання «Як вдається мати такий файний вигляд у своєму віці?». Але можу на 100 % запевнити, що в серці мені завжди 18.

Як ти потрапила у свою сферу діяльності?

— Після закінчення навчання в коледжі я прийняла рішення не продовжувати йти за спеціальністю. Перший досвід у торгівлі – це просто випадковість.

З чого розпочала кар’єру в SKU?

— Раніше я працювала в одній великій компанії, але мені завжди хотілось втілювати в життя свої ідеї, креативність та здобувати більше особистого розвитку.
Оскільки в минулій компанії діяли відпрацьовані роками правила та обов'язки, запровадження нового не завжди підтримувались, я почала емоційно вигорати та перестала отримувати насолоду від робочого процесу. До всього цього, я отримала велике випробування по стану здоров'я, тому вирішила піти з роботи.
Після незначної паузи почала розглядати варіанти роботи, і отримала пропозицію від компанії SKU marketing, яка зацікавила мене своєю простотою, вмінням слухати та чути.
Перші півроку в SKU я працювала на посаді супервайзера ТМ, після чего декілька років на посаді категорійного менеджера. Сьогодні я обіймаю посаду очільниці департаменту продажів України.

Я розумію, якщо справді хочеш хороших результатів, готовий працювати, вчитися, розвиватися, втілювати в життя робочі та ефективні ідеї, тобі подобається розв'язувати нестандартні проблеми, ти самовмотивована та самодисциплінована особа – тобі до нас. В SKU marketing все можливо!

Що входить у спектр твоїх обов’язків?

— У спектр моїх обов'язків входить організація робочого процесу відділу продажів та збуту, підвищення рівня продажів компанії, контроль якості наданих послуг партнерам SKU та рівня задоволення нашими послугами.
Також я слідкую за встановленням взаємозв'язку між відділом продажів та усіма відділами компанії.

Що найбільше подобається в роботі?

— Немає відповіді в даний період життя.
Іноді є бажання отримати владу над усім, а іноді – звозити команду на Бора-бора та всіх обійняти!

Як продовжиш речення "SKU marketing для мене...":

— Справа всіх завдяки кожному!
Цікава робота з розвиненою корпоративною культурою, в якій присутня позитивна атмосфера, де всі працюють однією командою і на загальний результат. Пишаюсь, що в моїй команді лише найкращі спеціалісти!

Додай від себе побажання колегам та партнерам.

— Прислухатись до себе та своїх цілей. Важливий пріоритетний момент у роботі – працювати головою, серцем та душею!
Великий результат завтра складається з маленьких перемог сьогодні!
Бути в гармонії з собою!
Не бути скромним!
Інтерв’ю Всі новини