Блог

Як це — бути супервайзером? Ділиться досвідом колега Наталія Ланевська

Бути супервайзером — це не тільки цікаво, а й дуже відповідально!


Одна з наших колег, Наталія Ланевська, розказала про свій досвід роботи супервайзером та складності, які їй довелося вирішувати під час роботи.

До компанії SKU marketing Наталія потрапила вже з досвідом. З 2011 по 2016 рік вона працювала торговим представником у компанії Три ведмеді. За цей час отримала нагороду "Найкращий торговий представник" за збільшення продажів у своїй категорії товарів на території, за яку була відповідальною.

Коли починала роботу у SKU marketing, компанія швидко розвивалася та укладала угоди з новими компаніями. Наталії доводилося оперативно отримувати нові знання для ефективної роботи.

Колега згадує, що було достатньо складно працювати одночасно з декількома партнерами та враховувати побажання кожного, тому з'являлися думки про зміну діяльності. Але завдяки лояльності та підтримці керівництва вона швидко увійшла до нового режиму роботи.

"Керівники, які цінують своїх співробітників — це головна причина, чому я тут працюю",
— каже Наталія.

Коли в Одесі, де працює Наталія, почали наймати більше мерчандайзерів, то співробітниці запропонували посаду супервайзера. Одна з головних цінностей нашої компанії — "вирощувати" кадри зсередини.

Зараз у команді Наталії 10 людей: 8 торгових представників та 2 мерчандайзери. Паралельно команда працює з 16 партнерами.

До постійних обов'язків супервайзера входить: аналіз роботи, планування та встановлення цілей для команди, ведення звітності та побудова маршрутів для співробітників.
Важливий аспект роботи Наталії як супервайзера — це передавати власний досвід своїм співробітникам. Дуже приємно бачити результат у спеціалістів, які потрапили у команду з мінімальним досвідом.

Бути супервайзером — це дуже цікава робота. Іноді треба бути керівником, іноді — психологом, іноді другом, а деколи навіть нянею (без цього ніяк ).

Особливість роботи у SKU marketing — це те, що в тебе вірять, цінують та дають можливість спробувати себе на різних посадах, якщо бачать потенціал.
Інтерв’ю Всі новини